מחשב נייד מחודש DELL LATITUDE 14 7490
מחשב נייד דק וקל לנישאה, מעבד חזק INTEL CORE i7 דור 8, זכרון 16GB DDR4 , מגיע עם דיסק קשיח 512GB, מותקן WINDOWS 11 PRO ברשיון. מסך מט איכותי ברזולוציה של FHD , בקיצור מחשב ענק ביכולות מהיר ומדהים.
₪5,000 ₪1,700
- תאור המוצר
- פרטים נוספים
- תאימות
- שאלות נפוצות
מידע נוסף
| יצרן: | דל DELL |
|---|---|
| אחריות: | שנה |
| מערכת הפעלה: | Windows 11 Pro |
| מעבד: | Intel Core i7-8650U 1.90GHz |
| מעבד גרפי: | Intel HD Graphics 620 |
| זיכרון פנימי | 16GB DDR4 2666MHz |
| נפח SSD | 512GB NVME |
| גודל מסך: | "14.0 אינטש |
| רזולוציה: | 1920×1080 FHD |
| כונן אופטי: | ללא |
| יציאות מסך: | HDMI |
| חיבורים: | 1x TYPE-C, 2x USB3.0, BLUETOOTH, CARD READER, LAN |
תיאור
מחשב מגיע עם מטען מקורי, מותקן ומוכן לעבודה, שלם ותתחדש! המחשב הוא מחודש ויתכן ויהיו כמה שריטות קלות משימוש סביר.
תאימות:
הפריט מיועד לדגמי המחשבים המופיעים בכותרת ובתיאור המוצר. לפני ההזמנה יש לוודא דגם מדויק ומפרט מתאים.
מותג: Dell
מספרי דגם שזוהו: 7490
צריכים עזרה? שלחו לנו את מותג המחשב, הדגם המדויק ותמונה של החלק הישן או של החיבור, ונעזור לבדוק התאמה.





