מחשב נייד מגע מחודש HP ELITEBOOK 840 G5 TOUCH
מחשב נייד עם מסך מגע , דק וקל לנישאה בדיוק לצרכים שלך! מעבד חזק INTEL CORE i5 VPRO דור 8, זכרון 8GB DDR4 , מגיע עם SSD 512GB, מותקן WINDOWS 11 PRO ברשיון. מסך FULL HD איכותי. קורא טביעת אצבע, בקיצור מחשב ענק ביכולות, ודק במימדים. גימור מטלי כסוף.
₪5,500 ₪1,700
- תאור המוצר
- פרטים נוספים
- תאימות
- שאלות נפוצות
מידע נוסף
| יצרן: | אייץ פי HP |
|---|---|
| אחריות: | שנה |
| מערכת הפעלה: | Windows 11 Pro |
| מעבד: | Intel Core i5-8350U 1.70GHz |
| מעבד גרפי: | Intel UHD Graphics 620 |
| זיכרון פנימי | 8GB DDR4 |
| גודל מסך: | "14.0 אינטש |
| רזולוציה: | 1920×1080 FHD |
| נפח SSD | 512GB |
| כונן אופטי: | ללא |
| יציאות מסך: | HDMI |
| חיבורים: | 1x TYPE-C, 2x USB 3.0, BLUETOOTH, CARD READER, LAN |
תיאור
מחשב מגיע עם מטען מקורי, מותקן ומוכן לעבודה, שלם ותתחדש! המחשב הוא מחודש ויתכן ויהיו כמה שריטות קלות משימוש סביר.
תאימות:
הפריט מיועד לדגמי המחשבים המופיעים בכותרת ובתיאור המוצר. לפני ההזמנה יש לוודא דגם מדויק ומפרט מתאים.
מותג: Hp
מספרי דגם שזוהו: 840
צריכים עזרה? שלחו לנו את מותג המחשב, הדגם המדויק ותמונה של החלק הישן או של החיבור, ונעזור לבדוק התאמה.








