שרותי מעבדה

מעבדת תיקון מחשבים ניידים. מומחים בכל סוגי המחשבים. מבלי לאבד חומר. דברו איתנו בטלפון או בצאט לקבלת ייעוץ חינם והצעת מחיר. מומחים באיתור תקלות. אחריות לאחר תיקון. מומחים בכל סוגי המחשבים. זמן בדיקות מהיר. יחס אישי ומחיר מעולה.

החל מ-  400 ₪

לפעמים קורה לצערנו שהמחשב נופל בטעות על הרצפה, או נלחץ עליו חפץ כבד, או היה איזה חלק שנשאר בין המסך למקלדת וברגע שסגרנו את המחשב – המסך נשבר.
אצלנו ב”לבפיקX מחשבים” יש מסכים לכל סוגי הניידים מכל הגדלים ומכל המינים, המחירים אצלנו זולים משאר המעבדות, וזמני ההחלפה של המסכים הינו הקצר ביותר כ-15 דק’ על השעון.

החל מ-  150 ₪  |  זמן תיקון ממוצע: שעה  |  בדיקה חינם!

סוגי תקלות בעכבר במשטח מגע של מחשב נייד כאשר העכבר במשטח מגע אינו זז בכלל, או שהוא זז בצורה לא חלקה או קופץ ממקום למקום בלי סיבה. או שהמקשים של העכבר ימין ושמאל לא עובדים או שהם שבורים או לא נלחצים בצורה חלקה וצריך ללחוץ חזק כדי שיקליקו.
אצלנו ב”לבפיקס מחשבים” אנו מומחים בתיקון תקלות בעכבר משטח מגע TOUCHPAD של מחשב נייד מכל החברות והדגמים. אתם יכולים להגיע עם המחשב לבדיקה בחינם ולקבל הצעת מחיר, ללא תורות, ללא ביזבוז זמן….

החל מ-  250 ₪  |  זמן תיקון ממוצע: שעה  |  בדיקה חינם!

עם הזמן המחשב צובר אבק ולכלוך, והמאוורר שתפקידו לקרר את המחשב – נסתם ומתקלקל. דבר זה גורם למחשב להתחמם לטמפרטורות גבוהות אשר משפיעים לרעה על המחשב על כל חלקיו לדוגמה על הסוללה ועל המעבד ועל ביצועי המחשב. גם המאוורר מתחיל להרעיש בצורה בלתי נסבלת ומרגיזה.
אצלנו ב”לבפיקס מחשבים” אנו יודעים ומומחים לשפץ את המאוורר אם הדבר אפשרי ואם לא אז להחליפו למאוורר חדש או מתאים, ואז המחשב חוזר לעבוד מהר ושקט כפי שיצא מהמפעל. צוות טכנאי המעבדה בעלי ותק ונסיון ויכולת לתקן את כל סוגי התקלות ובעיות של החימום והרעשה במחשבים ניידים. כל זה עם יחס אדיב ושירות ברמה שלא הכרתם.
לכן אם המחשב שלכם מרעיש או מתחמם בצורה קיצונית עד שהמחשב נכבה לעיתים פתאום, או שהמחשב מודיע על טמפרטורה גבוהה, צלצלו אלינו לבירור ולהערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה במחשב, וקבלו הצעת מחיר לתיקון לפי דגם המחשב שלכם. אנו עונים מיד לטלפון ללא מערכת ניתוב שיחות או מזכירות, אלא ישר לאנשי הצוות והמעבדה

החל מ-  200 ₪

זה יכול לקרות פתאום ללא הודעה מוקדמת. יום אחד בהיר אתם יושבים מול המחשב מנסים ללחוץ על כפתור ההפעלה ושום דבר לא קורה. המחשב לא נדלק. או שהמחשב מדליק נורות בקרה אבל המסך חשוך ונשאר שחור ללא כל תצוגה.

אצלנו ב”לבפיקX מחשבים” אנו מומחים באיתור ובתיקון תקלות הדלקה במחשב נייד וכל מחשב אשר איננו מגיע למצב שבו הוא מראה תצוגה ופועל כנדרש.

החל מ-  200 ₪  |זמן תיקון ממוצע: שעה-שעתיים |  בדיקה חינם!

תיאור התקלה: אתם לא מצליחים להתחבר לרשת האלחוטית, המחשב לא מצליח להתחבר לרשת האינטרנט דרך הכרטיס רשת האלחוטי המובנה במחשב נייד.
אצלנו ב”לבפיקס מחשבים” אנו מומחים באיתור ובתיקון תקלות ובעיות של התחברות לרשת האינטרנט דרך הכרטיס רשת הלחוטי Wifi, במהירות ובמחיר שוה, התקשרו לבירור בטלפון להערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה.

החל מ-  200 ₪

אם אין שמע וקול שיוצא מהרמקולים של המחשב או מהשקע של האוזניות, יכול להיות מאד שיש תקלה במערכת השמע של המחשב. לפעמים הבעיה היא תוכנתית בלבד, אבל ישנם תקלות אשר מקורם בחומרה של המחשב כגון יציאת קול שבורה או שבב קול דפוק.
אצלנו ב”לבפיקX מחשבים” אנו מומחים באיתור ובתיקון תקלות שמע וקול במחשב נייד וכל מחשב אשר איננו משמיע סאונד מהרמקולים או מיציאת האוזניות, התקשרו לבירור בטלפון להערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה במחשב.

החל מ-  250 ₪  |   זמן תיקון ממוצע: 15 דקות   |  בדיקה חינם!

תיקון מחשב נייד שהמסך שבו אינו נדלק בכל סוגי וחברות המחשבים הניידים. אנו במעבדת Labfix מחשבים מומחים בזיהוי ובאיתור מקור התקלות מסוג זה ובתיקונם במהירות האפשרית ובמחיר אטרקטיבי.
אצלנו ב”לבפיקס מחשבים” יש מלאי מסכים לכל סוגי הניידים מכל הגדלים ומכל המינים, ובמקרה שצריך להחליף מסך נעשה זאת במקום, המחירים אצלנו זולים משאר המעבדות, וזמני ההחלפה של המסכים הינו הקצר ביותר כ-15 דק’ על השעון.
צוות טכנאי המעבדה בעלי ותק ונסיון ויכולת לתקן את כל סוגי התקלות של מסך מחשב נייד שלא נדלק. כל זה עם יחס אדיב ושירות ברמה שלא הכרתם.
לכן אם המסך של המחשב נייד איננו נדלק ונשאר מסך שחור או ללא תמונה ותצוגה, התקשרו אלינו וקבלו הצעת מחיר לתיקון בטלפון לפי דגם המחשב שלכם. אנו עונים מיד לטלפון ללא מערכת ניתוב שיחות או מזכירות, אלא ישר לאנשי הצוות והמעבדה.

החל מ-  300 ₪  |  זמן תיקון ממוצע: שעה  |  בדיקה חינם!

לעיתים החום במחשב או קצר או קורוזיה מזיקים ללוח אם או לצ’יפ הוידאו ואז המחשב לא נדלק או לא רואים מסך. במצב כזה עדיין לא צריך לרוץ ולהחליף לוח אם, אפשר ברוב המקרים להציל את הלוח אם הקיים ע”י החלפת החלקים הפגומים בלוח אם או בצ’יפ ודיאו. שוב, לא צריך לקפוץ למסקנות לפני שמקבלים בדיקה מעמיקה ומקצועית במעבדת “לבפיקס מחשבים” בחינם ללא תשלום!
אצלנו ב”לבפיקס מחשבים” אנו מומחים באיתור ובתיקון תקלות בלוח אם ובשבב הודיאו במחשבים הניידים מכל החברות והדגמים, וכל מחשב אשר איננו פועל ועובד בצורה שוטפת ומהירה אלא נתקע, לא נדלק, אין תצוגה, ושאר התקלות האופייניות לתקלה בלוח האם, אצלנו ניתנים לתיקון בכל מצב שהוא ברוב המקרים ללא צורך בהחלפת הלוח ולהגרר להוצאות גבוהות ומיותרות. התקשרו לבירור בטלפון להערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה במחשב.

החל מ-  150 ₪  |  זמן תיקון ממוצע: שעה  |  בדיקה חינם!

תיאור התקלה: אתם מחברים את הכבל חשמל את המטען לשקע טעינה, אבל המחשב והסוללה לא נטענים, או המחשב כותב הודעה: “מחוברת, לא נטענת”. הסוללה ממשיכה לרדת באחוזים. או הסוללה נשארת על אותו אחוז ולא עולה. או שהאחוז טעינה נשאר תמיד על 0%.
אצלנו ב”לבפיקס מחשבים” אנו מומחים באיתור ובתיקון תקלות ובעיות של טעינה במחשב נייד במהירות ובמחיר שוה, התקשרו לבירור בטלפון להערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה.

החל מ-  150 ₪  | זמן תיקון ממוצע: עשר דקות |  בדיקה חינם!

תיקון בעית בלוטוס BLUETOOTH במחשב נייד, אם אתם לא מצליחים לחבר בין הסלולרי או עכבר או כל מכשיר של בלוטוס למחשב הנייד, אז יש לכם בעית התחברות בלוטוס במחשב.
אצלנו ב”לבפיקס מחשבים” אנו מומחים בתיקון בעיות התחברות וסנכרון בלוטוס BLUETOOTH במחשב נייד מכל הסוגים והדגמים הקיימים בשוק, במהירות ובמחיר שוה, התקשרו לבירור בטלפון פרטים נוספים.

החל מ-  150 ₪  | זמן תיקון ממוצע: עשרים דקות |  בדיקה חינם!

תיאור התקלה: אתם שמים דיסק בכונן – והמחשב לא מזהה את הדיסק או לא מצליח להפעיל אותו. או הכונן לא נפתח או נסגר. או לא נפתח בקלות. או מרעיש.

אצלנו ב”לבפיקס מחשבים” אנו מומחים באיתור ובתיקון תקלות ובעיות של כונן אופטי DVD במחשב נייד במהירות ובמחיר שוה, התקשרו לבירור בטלפון להערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה.

החל מ-  200 ₪  |זמן תיקון ממוצע: שעה-שעתיים |  בדיקה חינם!

תיאור התקלה: היציאה של ה- LAN הרשת החוטית שבורה פיסית, או שמכניסים את הכבל המחשב לא מזהה את ההתקן ולא מצליחים להתחבר לרשת או לרשת האינטרנט.
אצלנו ב”לבפיקס מחשבים” אנו מומחים באיתור ובתיקון יציאות רשת חוטית LAN מכל הסוגים , במהירות ובמחיר שוה, התקשרו לבירור בטלפון להערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה.

החל מ-  200 ₪  |זמן תיקון ממוצע: שעה-שעתיים |  בדיקה חינם!

תיאור התקלה: היציאה של ה- VGA שבורה פיסית, או שמכניסים את הכבל המחשב לא מזהה את ההתקן ולא רואים תצוגה במסך החיצוני.
אצלנו ב”לבפיקס מחשבים” אנו מומחים באיתור ובתיקון יציאות מסך VGA ויציאת HDMI מכל הסוגים , במהירות ובמחיר שוה, התקשרו לבירור בטלפון להערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה.

החל מ-  200 ₪  |זמן תיקון ממוצע: שעה-שעתיים |  בדיקה חינם!

תיאור התקלה: היציאה של הUSB שבורה פיסית, או שמכניסים את הכבל המחשב לא מזהה את ההתקן.
אצלנו ב”לבפיקס מחשבים” אנו מומחים באיתור ובתיקון יציאות USB מכל הסוגים כולל USB 3.0 במהירות ובמחיר שוה, התקשרו לבירור בטלפון להערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה במסך המחשב.

החל מ- 250 ₪  |  זמן תיקון ממוצע: שעה  |  בדיקה חינם!

תיקון שקע טעינה שבור במחשב נייד, אם הזמן השקע טעינה במחשב הנייד נשבר מחמת הוצאה והכנסה על בסיס יומי של הכבל חשמל, הקונקטור מתרופף או פיסית נשבר חלק או יוצר קצר בלוח. תקלה זאת יוצרת בעיות כגון בעיות טעינה, קצר חשמלי, המחשב לא נדלק או לא מטעין את הסוללה.
אצלנו ב”לבפיקס מחשבים” אנו מומחים באיתור ובתיקון תקלות בכניסת חשמל קונקטור, ובכל מחשב אשר איננו נטען או נדלק. צוות טכנאי המעבדה בעלי ותק ונסיון ויכולת לתקן את כל סוגי התקלות ובעיות של השקע טעינה. כל זה עם יחס אדיב ושירות ברמה שלא הכרתם.
לכן אם שקע הטעינה שבור במחשב נייד ואין טעינת סוללה או המחשב לא נדלק, התקשרו אלינו לבירור ולהערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה במחשב, וקבלו הצעת מחיר לתיקון לפי דגם המחשב שלכם. אנו עונים מיד לטלפון ללא מערכת ניתוב שיחות או מזכירות, אלא ישר לאנשי הצוות והמעבדה.

החל מ-  150 ₪  | זמן תיקון ממוצע: עשרים דקות |  בדיקה חינם!

תיאור התקלה: אתם לוחצים על מקשים במקלדת וכמה מקשים לא מגיבים או שהם כותבים אותיות שונות או כפולות. או שהמקשים נעקו וחסר מקשים.
אצלנו ב”לבפיקס מחשבים” אנו מומחים באיתור ובתיקון תקלות ובעיות של מקלדת במחשב נייד במהירות ובמחיר שוה, התקשרו לבירור בטלפון להערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה.

החל מ-  150 ₪  |זמן תיקון ממוצע: שעה-יום |  בדיקה חינם!

תיאור תקלה: אתם מחברים את המטען לשקע המחשב אבל ל אקורה כלום המחשב לא נטען. או המחשב מודיע “מחוברת לא נטענת”. הסוללה לא נטענת למרות שהמחשב עובד וברגע שמנתקים את החשמל המחשב נכבה מיד פתאום.
בעיות טעינה במחשב נייד יכולות לנבוע מבעיה בלוח האם “מעגל טעינה” או “ציפ טעינה” או סוללה דפוקה במחשב או מטען דפוק. אצלנו ב”לבפיקס מחשבים” אנו מומחים באיתור ובתיקון תקלות טעינה במחשב נייד, התקשרו לבירור בטלפון להערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה במחשב.

החל מ- 350 ₪

הדיסק הקשיח הוא מוצר מכני אשר מורכב מפלטות דיסק מגנטיות וראשי קריאה, ככל שהזמן עובר באופן טבעי או ע”י מכה נוצרים בדיסק הקשיח “סקטורים פגומים” הינו שטחים בדיסק אשר אינם כבר ניתנים לקריאה וכתיבה, דבר זה גורם לדיסק הקשיח לעבוד בצורה איטית להחריד, או אפילו לשבוק חיים ולא לתת לגשת לחומר שעליו.
אצלנו ב”לבפיקX מחשבים” אנו מומחים בטיפול בשלל הבעיות והתקלות בדיסק הקשיח אשר מונע מכם לגשת אל החומר החשוב לכם, או הגורם למחשבכם לנוע באיטיות בלתי נסבלת. אנו יודעים לחלץ בהצלחה את החומר והמידע שעל דיסק הקשיח ולהעביר את כ-ל תוכלתו לדיסק קשיח חדש, ובכך גם להציל את המידע שלכם, וגם להאיץ את המחשב נייד למהירות שבה אתם מצפים מהמחשב לעבוד.

החל מ-  200 ₪

עם הזמן המחשב צובר אבק ולכלוך, והמאוורר שתפקידו לקרר את המחשב – נסתם ומתקלקל. דבר זה גורם למחשב להתחמם לטמפרטורות גבוהות אשר משפיעים לרעה על המחשב על כל חלקיו לדוגמה על הסוללה ועל המעבד ועל ביצועי המחשב. גם המאוורר מתחיל להרעיש בצורה בלתי נסבלת ומרגיזה.
לכן אם המחשב שלכם מרעיש או מתחמם בצורה קיצונית עד שהמחשב נכבה לעיתים פתאום, או שהמחשב מודיע על טמפרטורה גבוהה, צלצלו אלינו ומיסרו את דגם המחשב וקבלו הצעת מחיר. אנו עונים מיד לטלפון ללא מערכת ניתוב שיחות או מזכירות, אלא ישר לאנשי הצוות והמעבדה.

החל מ-  200 ₪

כשהמחשב נהיה איטי מאד ולא זז במהירות כמו שצריך הדבר מאד מתסכל ועושה עצבים, הסיבה לאיטיות במחשב יכולה לנבוע מכמה סיבות, או וירוסים או תכונות זדוניות אשר מנצלות וסוחטות את כח העיבוד, או תוכנה שרצה ברקע ללא ידיעתנו או תהליכים שהשתבשו ומנצלים למקסימום את המעבד והזכרון ולא מותירים כח ומקום למחשב לעבוד, או תקלה בדיסק הקשיח כגון סקטורים פגומים בדיסק או תקלה אחרת בדיסק אשר גורמת לו לעבוד באיטיות אשר משפיעה על כל המחשב נייד לרעה.

אצלנו ב”לבפיקX מחשבים” אנו מומחים באיתור ובתיקון תקלות איטיות במחשב נייד וכל מחשב אשר איננו פועל ועובד בצורה שוטפת ומהירה אלא נתקע, התקשרו לבירור בטלפון להערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה במחשב.

החל מ-  200 ₪

אם מסך המחשב לא נדלק או נדלק ואין תצוגה, או נדלק לשניה ומיד כבה, יש תקלה במערכת החשמלית של המסך וניתן לתקן בזול במקום לקנות חדש.
אצלנו ב”לבפיקX מחשבים” אנו מומחים באיתור ובתיקון תקלות של מסכים של מחשבים שולחניים נייחים במהירות ובמחיר שוה, התקשרו לבירור בטלפון להערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה במסך המחשב.

החל מ-  100 ₪  | זמן תיקון ממוצע: עשר דקות |  בדיקה חינם!

החלפת ושידרוג זכרון פנימי RAM במחשב נייד
החלפת ושידרוג והוספת זיכרון RAM למחשב נייד, אם ובמידה וחסר זיכרון במחשב בגלל שהוא איטי או שנדרש יותר זכרון בשביל שהמערכת תעבוד בצורה יותר חלקה ותצליח לעלות תוכנות כבדות בקלות יש לבצע הוספה ושדירוג הזכרון RAM במחשב.
אצלנו ב”לבפיקס מחשבים” אנו מומחים בשידרוג זיכרון במחשב נייד מכל הסוגים והדגמים הקיימים בשוק, במהירות ובמחיר שוה, התקשרו לבירור בטלפון לדעת איזה סוג זיכרון מתאים לכם ומה המחי

החל מ-  300 ₪  |זמן תיקון ממוצע: יום-יומיים |  בדיקה חינם!

תיאור תקלה: המחשב איטי להחריד וכמעט ללא זז, לוקח לו זמן ארוך להגיב להקלקות, המסך נמרח, המחשב נייד חושב הרבה ולא עובר מחלון לחלון בצורה חלקה. לוקח לו הרבה זמן לפתוח תוכנות או דפים בדפדפן.
אצלנו ב”לבפיקס מחשבים” אנו יודעים להתמודד ולתקן בעיות איטיות במחשב נייד, אנו יורדים לשורש הבעיה ופותרים במדויק את מקור התקלה ומחזירים את המחשב למהירות האופטימלית והמקסימלית של המחשב נייד.
צוות טכנאי המעבדה בעלי ותק ונסיון ויכולת לתקן בעיות איטיות במחשב נייד. כל זה עם יחס אדיב ושירות ברמה שלא הכרתם. אנא התקשרו אלינו וקבלו הצעת מחיר לתיקון בטלפון לפי דגם המחשב שלכם. אנו עונים מיד לטלפון ללא מערכת ניתוב שיחות או מזכירות, אלא ישר לאנשי הצוות והמעבדה.מחשב ללא אנטי וירוס הוא כמו גוף ללא מערכת חיסונית. הצורך של מערכת ההפעלה לאנטי וירוס הוא אינו נתון לשאלה או מחלוקת. תמיד יש סכנה להדבק בוירוסים רוגלות ספאם תוכנות זבל ושאר מרעין בישין אשר יאטו את המחשב או יגרמו נזק בלתי הפיך לקבצים מסמכים וכו’..

החל מ-  150 ₪  |זמן תיקון ממוצע: יום-יומיים |  בדיקה חינם!

תיאור התקלה: אם המחשב מידי פעם “נופל” ומציג מסך כחול עם כתוביות לבנות או מסך שחור עם כתוביות לבנות. לפתע פתאום המערכת מפסיקה לעבוד ומציגה דף כחול עם שגיאות. או המחשב מפעיל את עצמו מחדש לפתע אחרי שהוא מציג כמה שניות מסך כחול וסופר מספרים ואז המחשב נכבה ונדלק מחדש אוטומטי והמערכת הפעלה קורסת.
צוות טכנאי המעבדה בעלי ותק ונסיון ויכולת לתקן בעיות “מסך כחול וקריסה של המערכת הפעלה” בכל סוגי החלונות XP VISTA 7 8 8.1 10 במחשב נייד. כל זה עם יחס אדיב ושירות ברמה שלא הכרתם.
אנא התקשרו אלינו וקבלו הצעת מחיר לתיקון בטלפון. אנו עונים מיד לטלפון ללא מערכת ניתוב שיחות או מזכירות והמתנות מיותרות, אלא ישר לאנשי הצוות והמעבדה.

החל מ-  120 ₪  |זמן תיקון ממוצע: שעה |  בדיקה חינם!

מחשב ללא אנטי וירוס הוא כמו גוף ללא מערכת חיסונית. הצורך של מערכת ההפעלה לאנטי וירוס הוא אינו נתון לשאלה או מחלוקת. תמיד יש סכנה להדבק בוירוסים רוגלות ספאם תוכנות זבל ושאר מרעין בישין אשר יאטו את המחשב או יגרמו נזק בלתי הפיך לקבצים מסמכים וכו’..
אצלנו ב”לבפיקס מחשבים” אנו מוכרים וממליצים ומתקינים אנטי וירוס מסוג ESET הנקרא גם בשם NOD32, האנטי וירוס הזה הוכיח את עצמו כבר עשור בהתמודדות נגד כל הוירוסים המתחדשים לבקרים, עדות של נסיון של שנים. התמורה של הההגנה שוה את העלות המזערית של ההוצאה הכספית.

החל מ-  120 ₪  |זמן תיקון ממוצע: שעה-יום |  בדיקה חינם!

תיאור התקלה: המחשב איטי, מזמן ההדלקה עד שהמערכת ההפעלה עולה לוקח המון זמן. קופצים חלונות והודעות פתאום, המחשב מעלים מדיסק און קי שמכניסים אליו את כל הקבצים. המחשב עמוס בתוכנות זבל ספאם תוכנות נסיון ו”תוכנות האצת מחשב”, אנטי וירוסים ישנים או דפוקים שחצי עובדים.
אצלנו ב”לבפיקס מחשבים” אנו יודעים ומומחים בניקוי וירוסים וספאם ותוכנות זבל מהמחשב, וכן להחזיר למחשב את המהירות והנקיון שהיה כבתחלה. צוות טכנאי המעבדה בעלי ותק ונסיון בניקוי וירוסים מכל סוג שהם, כל זה עם יחס אדיב ושירות ברמה שלא הכרתם.
צלצלו אלינו לבירור ולהערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה במחשב, וקבלו הצעת מחיר לתיקון לפי דגם המחשב שלכם. אנו עונים מיד לטלפון ללא מערכת ניתוב שיחות או מזכירות, אלא ישר לאנשי הצוות והמעבדה.

החל מ-  200 ₪  |זמן תיקון ממוצע: שעה-יום |  בדיקה חינם!

אצלנו ב”לבפיקס מחשבים” אנו מומחים בפירמוט ובהתקנה מחדש של המערכת במחשב הנייד, בדרך כלל התקנה מחדש מומלצת ברגע שהמחשב נע באיטיות בלתי נסבלת, או שמרוב תוכנות וזבל במחשב, המחשב מתמלא בשטויות והגיע הזמן לרענן את המחשב ולהחזיר אותו לקצב ולמהירות והנקיות שהיה בזמן שקנינו את המחשב.
אצלנו ב”לבפיקס מחשבים” אנו מגבים את החומר החשוב במחשבכם מפרמטים ומוחקים את הדיסק ומתקינים עליו בחזרה את המערכת ההפעלה לפי הרשיון, ומחזירים את החומר והמידע למקומו. במהירות האפשרית בצורה החלקה ביותר.

לפרטים ולשאלות תרימו טלפון צלצלו ונשמח לתת לכם שירות ולעזור לכם, אצלנו אין תורות והמתנות מיותרות, אצלנו מקבלים שירות כאן ועכשיו. נסו ותהנו מהשירות.

 

החל מ-  300 ₪  |זמן תיקון ממוצע: יום-יומיים |  בדיקה חינם!

שיחזור מידע ממחשב נייד שלא נדלק, או לא עולה, או שהדיסק הקשיח שלו התקלקל ואינו תקין והמערכת הפעלה לא עולה.
אצלנו ב”לבפיקס מחשבים” יש כלים מיוחדים לשיחזור מידע, וסיכויים ואחוזים גבוהים להצלחה.
צוות טכנאי המעבדה בעלי ותק ונסיון ויכולת לשחזר את כל המידע כולל מערכת ההפעלה במחשב נייד. כל זה עם יחס אדיב ושירות ברמה שלא הכרתם.
אנא התקשרו אלינו וקבלו הצעת מחיר לתיקון בטלפון לפי דגם המחשב שלכם. אנו עונים מיד לטלפון ללא מערכת ניתוב שיחות או מזכירות, אלא ישר לאנשי הצוות והמעבדה.

מלאו את הפרטים ותהיו הראשונים להתעדכן

מעוניין לקבל עדכונים למייל
error:
דילוג לתוכן